www.abc-tlumaczenia.pl Wersja Angielska   Wersja Niemiecka
Biuro tłumaczeń ABC
O firmieNasza ofertaKontaktReferencjeGaleria zdj��
O firmieseparatorNasza ofertaseparatorKontaktseparatorReferencjeseparatorGaleria zdj��
Szanowni Państwo,

Biuro Tłumaczeń „A,B,C…” powstało 17 września 1990 roku. Przez pierwsze dwanaście lat działalności nasza firma mieściła się w Poznaniu na Osiedlu Piastowskim 19. Od grudnia 2002 roku siedziba „A,B,C…” znajduje się przy ul. Katowickiej nad Jeziorem Maltańskim.

„A,B,C…” zapewnia kompleksową obsługę tłumaczeniową w wielu językach obcych. Nasza oferta obejmuje tłumaczenia pisemne i ustne z wielu branż i dyscyplin, w tym tłumaczenia poświadczone przez tłumaczy przysięgłych oraz tłumaczenia ksiąg wieczystych zapisanych pismem gotyckim. Współpracujemy ze sprawdzonym, starannie dobranym gronem tłumaczy, dokonujemy korekty tekstów, na życzenie klienta sporządzamy bezpłatnie przy większych zleceniach wstępne kosztorysy tekstów przesłanych drogą elektroniczną. W pilnych sprawach wykonujemy zlecenia tego samego dnia lub w ciągu 24 godzin. Wszystkie powierzone nam dokumenty i informacje objęte są klauzulą poufności. Cechują nas: wysoka jakość, rzetelność, terminowość i sprawna organizacja.

„A,B,C…” to przyjemność i ciężka praca. Stawiamy sobie coraz to nowe cele, pozyskujemy ciągle nowych tłumaczy i regularnie uatrakcyjniamy naszą ofertę o kolejne języki obce.

W imieniu własnym i współpracowników „A,B,C…” chcemy podziękować naszym klientom w kraju i za granicą za dotychczasową współpracę, a wszystkie osoby, które po raz pierwszy odwiedzają nasze strony internetowe, zaprosić do podjęcia kontaktu z nami.

Z wyrazami szacunku

Zdjęcie Zdjęcie
Podpis Podpis

Biuro Tłumaczeń „A,B,C...”
61-131 Poznań, ul. Katowicka 29/101 (osiedle Polanka nad Maltą)
tel./fax: +48 61 879 15 75 e-mail: biuro@abc-tlumaczenia.pl , abct@onet.pl
Zgodno¶ďż˝ ze standardami Zgodno¶ďż˝ ze standardami Projektowanie stron internetowych: www.MDAsystems.pl